Piszemy o kolorach i rodzajach rajstop, które pasują do czarnych sukienek

Jakie rajstopy do czarnej sukienki?

Monika Kulik | 04.09.2022 23:36

Masz więcej możliwości niż Ci się wydaje i więcej możliwości niż przewija się w powierzchownych poradach stylistów w mainstreamie.   Według nas do czarnej sukienki prawie wszystko pasuje. Poniżej zajmujemy się rajstopami i podopowiadamy jakie rajstopy można dobrać do czarnej sukienki. Tutaj też na początku kierujemy do naszego katalogu gdzie są czarne sukienki.

rajstopy do czarnej sukienki
rajstopy do czarnej sukienki | depositphotos.com | zdjęcie od @info.solodsergey.kiev.ua

Jak w większości naszych porad modowych przypominamy, że wybór koloru czy kroju rajstop jest uzależniony nie do końca kolorem sukienki, ale głównie wydarzeniem lub miejscem do które się wybieramy. Przecież to jest naturalne, ze inaczej ubierzesz się na randkę, a inaczej na wesele. Nie zrobimy zamkniętego katalogu rajstop, które powinnaś założyć do czarnej sukienki. Przygotowaliśmy jednak propozycję rajstop z przykładami zdjęć z instagrama jakie możesz założyć do czarnej sukienki na odpowiednie okazje.

Rajstopy do czarnej sukienki na uroczystości i biznesowe spotkania

Na oficjalnych spotkaniach powinnaś wyglądać elegancko i nie pozwolić sobie na wyzywający strój, to po prostu nie wypada. Stonowany wygląd najprościej uzyskać zakładając rajstopy cieliste. Porada ta dotyczy się zarówno sukienek krótkich oraz długich.

Zobacz poniższe przykłady takich stylizacji z instagrama. To po prostu wygląda dobrze i elegancko. 

Rajstopy do czarnej sukienki na pogrzeb

Chociaż pogrzeb to również wyjście oficjalne powinniśmy założyć do czarnej sukienki rajstopy czarne, najlepiej czarne, gładkie o grobości powyżej 20 den.

Rajstopy do czarnej sukienki na randkę

Zakładamy, że to będzie pierwsza randka i nie chcez wypaść za bardzo formalnie, chcesz wypaść pociągająco, ale nie chcesz wypaść wyzywająco. Wyzywające jest według nas połączenie czarnej sukienki i czarnych rajstop we wzory i to zostawimy na nocną imprezę. Kolor nude jest oficjalny, a gładkie najlepiej nie zagrube(15-20 den) czarne rajstopy powinny pasować do większości czarnych sukienek  i podkreślą Twoją urodę. 

Poniżej propozycję z Instagrama Calzedonii

Propozycje połączenia gładkich czarnych rajstop z czarną sukienką od Gatty

Inne propozycje czarnych gładkich rajstop do czarnej sukienki na randkę. 

Rajstopy do czarnej sukienki na imprezę

Charakter imprezy według nas tutaj najbardziej można podręcić rodzajem czarnej sukienki. Można też według nas tutaj pozwolić sobie więcej na rajstopy i wybrać te w rozmaite wzory, w kratkę, z siatki, te bardziej błyszczące czy te kolorowe i odblaskowe.