Jaki żakiet do złotej sukienki?

redakcja | 02.01.2023 21:38

Złota sukienka potrzebuje przy wielu okazjach okrycia, nie wybieraj oczywiście złotego bolerko czy dodatkowo złotej marynarki, ale zobacz jakie świetne i modne żakiety powinnaś dobrać. Wszystkie kupisz online w sklepach naszych partnerów. Przegląd przez ciekawe modele poniżej. Chociaż pokazujemy inne połączenia niż czarny ze złoty, to nie ukrywamy, że to w naszej ocenie najlepsze połączenie dla żakiety ze złotą sukienką.

Złota sukienka, ilustracja do artykułu o żakietach do złotej sukienki
Złota sukienka, ilustracja do artykułu o żakietach do złotej sukienki | envato, autor 918Evgenij

Zakładamy, że nie chcesz być ubrana od stóp do głów ze złota. I co dalej? Jak stonować złotą sukienkę? Na pomoc przychodzi czarny żakiet lub marynarka. Ona idealnie pasuje do złotej sukienki. Zobacz wiele propozycji, które dobierzesz na wiele okazji. 

Znacznie więcej takich żakietów znajdziesz w kategorii czarne żakiety.

Dla osób, które jednak chcą połączyć złotą sukienkę ze złotym żakietem mamy ciekawą alternatywę. Połącz złotą sukienkę z jasnobeżowym żakietem.

To jest dobra propozycja, dlatego zobacz wszystkie beżowe żakiety w całej kategorii.

Kolejną propozycją jest połączenie złotej sukienki ze metalicznym żakietem. My go osobiście uwielbiamy, metaliczny kolor idealnie pasuje do srebrnego. Nie musi być to 100% srebrny żakiet, mogą to być srebrne wstawki np. do czarnego żakietu. 

Zobacz też, jakie złote sukienki mamy w swojej kolekcji.