Pokazujemy sposoby na zatuszowanie wystającego brzucha w obcisłej sukience

Jak ukryć brzuch w dopasowanej, obcisłej sukience?

redakcja | 02.01.2023 21:35

Wybrałaś już obcisłą sukienką, a niestety odznacza się w niej odstający brzuch? Przestań myśleć problemami, a rozwiązaniami. Brzuch w obcisłej sukience nie musi być problemem. Najprościej w obcisłej sukience zamaskujesz go za pomocą bielizny korygujące.  Poniżej przedstawiamy kilka tanich modeli bielizny od naszych partnerów, dobierz odpowiednią dla siebie. Dowiesz się szybko jak ukryć wystający brzuszek w sukience. Zależne to będzie np. od długości sukienki którą posiadasz oraz od koloru Twojej sukienki. Czasami wystarczą majtki wyszczuplające z wysokim stanem, a jak masz dłuższą sukienkę możesz pozwolić sobie na specjalny wyszczuplający kombinezon i poradzisz sobie z dużo bardziej widocznym brzuszkiem tylko za pomocą bielizny. 

Maskowanie brzucha - ilustracja do artykułu
Maskowanie brzucha - ilustracja do artykułu | Maskowanie brzucha - ilustracja do artykułu | depositphotos.com

Faktycznie myśląc, o ukrywaniu brzucha w obcisłej sukience powinniśmy zadać inne pytanie, a mianowicie jak wyszczuplić brzuch do obcisłej sukienki. 

Jak wyszczuplić brzuch do obcisłej sukienki?

Selekcje to międzyinnymi serwis modowy, dlatego na ten problem przygotowałyśmy całkiem sporo rozwiązań ubiorowych, które proponujemy poniżej. Produkty i porady podzieliliśmy po prostu na kategorie bielizny wyszczuplającej, która poradzi sobie z odstającym brzuchem w obcisłej sukience. 

Body wyszczuplające brzuch i nie tylko

Body wyszczuplające brzuch ma wiele zalet i właśnie nie jest to tylko brzuszek! Po pierwsze oprócz tuszowania wystającego brzucha  modeluje nam talię, modeluję pośladki, wygłasza linię bioder, a nawet niektóre modele ujędrniają dobrze biust. Tylko powycinany krój sukienki może nie pozwolić Ci użyć body do tuszowania wystającego brzucha. 

Figi wyszczuplające

Znowu wszystko zależy od Twoich potrzeb, może zamiast całego body wyszczuplającego - którego jesteśmy w redakcji fankami - wystarczą Ci wyszczuplające figi. Zobacz wybrane przez nas modele fig modelujących z wysokim stanem.

Rajstopy wyszczuplające

Można je założyć samodzielnie lub można założyć odpowiednie rajstopy wyszczuplające z body wyszczuplającym. Wszystko zależy od Waszych potrzeb. Zobacz dobre przykłady dobrych wyszczuplających modeli.

Halki wyszczuplające

Coraz modniejsze i według nas warte przetestowania są halki wyszczuplające. Nie nadają się jednak do wszystkich sukienek. Zobacz jak z Waszym modelem.