Jakie buty założyć do miętowej sukienki?

redakcja | 01.09.2022 22:16

Miętowe sukienki to ogromna kategoria ciekawych sukienek o bardzo ciekawym kolorze. Sukienkę taką - oczywiście w zależności od jej charakteru, bo miętową sukienkę założysz i na wesele i pięcio-kilometrowy spacer - założysz na większość okazji. W związku z możliwością różnorodności przygotowaliśmy poniżej propozycję obuwia pasującego do miętowych sukienek na wiele okazji. 

Kobieta w miętowej sukience, ilustracja do  artykuły o butach pasujących do miętowej sukienki
Kobieta w miętowej sukience, ilustracja do artykuły o butach pasujących do miętowej sukienki | envato, autor twenty20photos

Białe buty do miętowej sukienki

Miętowy kolor znakomicie łączy się z białym. Zobacz nas przegląd białych butów, które w po prostu sposób dobierasz do miętowej sukienki w zależności od okazji. Dodatkowo zostawiamy odesłania do popularnych białych typów obuwia na naszej stronie. 

A może miętowe buty do miętowej sukienki? 

Do miętowej sukienki pasuje cała gama miętowych butów.  Dobierz tylko odpowiedni odcień (może się odróżniać nawet znacząco) i odpowiedni charakter obuwia do okazji, na którą się wybierasz.

Jeśli chcesz, żeby to buty były głównym akcentem, postaw na wersję „z pazurem”. Tutaj już stawiamy na wyraziste kolory, gdzie dobierać powinnaś czerń, czerwień, kolor bordowy czy tak modne i charakterystyczne ostatni damskie srebrne i złote obuwie. Zobacz wybrane przez nas propozycję.

Zaczniemy od wersji obuwia na oficjalne wyjścia, które pasuje do miętowej sukienki.

Przejdziemy płynnie do wersji obuwia luźniejszego, może nawet bardziej wygodnego. 

Jesteś fanką miętowych sukienek? Zobacz, jakie znajdziesz u nas modele miętowych sukienek w różnych odcieniach i wariacjach wzorów oraz krojów.